Polubienia na Facebooku – autentyczne sposoby na pozyskiwanie fanów

Polubienia na Facebooku są jak słońce – bez niego nie ma życia. Podobnie jest z funkcjonowaniem Twojego profilu. Jeśli nie masz dobrych zasięgów w postaci lików Twój fan page – ginie. W celu utrzymania się na rynku polecamy skorzystać z różnorodnych narzędzi Facebooka.

  • Automatycznie wysyłanie lików

Fan page do 100 000 użytkowników ma szanse skorzystać z automatu do zaproszeń. To nic innego jak lista wszystkich odwiedzających Twój fan page. Obok każdego profilu możesz nacisnąć ikonkę „zaproś”. Za jej pomocą w zaledwie kilka minut zaprosisz nowych użytkowników.

  • Kampania Facebook Ads

To płatne kampanie na Facebooku. Ich zaletą jest szybkie pozyskiwanie użytkowników na fan page. Stworzenie płatnej reklamy na stronie daje niesamowite rezultaty. Możliwość podglądu statystyk oraz innych parametrów na stronie pozwala na ocenę swoich działań. W celu poznania działania poszczególnych opcji Facebook Ads warto skorzystać z licznych kursów oraz szkoleń online. Dzięki czemu za niewielkie pieniądze będziesz mógł tworzyć skuteczne reklamy.

  • Komentarze na innych stronach

Budowanie statusu eksperta we własnej dziedzinie. Możliwość dodawania komentarzy do zaprzyjaźnionych lub pokrewnych serwisów to jedna z czynności na pozyskiwanie wartościowych lików. Metoda ta sprawdzi się na różnorodnych forach dyskusyjnych czy branżowych. Zadawanie pytań do użytkowników to dobry pomysł na budowanie strony pod kątem zainteresowań Twojej grupy docelowej. Przydatne rady i wskazówki budują zaufanie, które może przerodzić się w dobry odbiór Twojego fan page.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.